Ibrahimovic viis oma meeskonna Serie A kohtumises esimest korda juhtima 19. minutil, kui meeskonnakaaslase Calhanoglu resultatiivsest söödust sündis värav.

Sassuolo mängija Caputo tõi 40. minutil küll penaltilöögist tabloole viigi, kuid kõigest mõne minuti pärast lõi Rootsi legend oma teise värava ja Milan asus kohtumist 2:1 juhtima.

Kohe peale lõpuvilet andis Milani meeskond teada, et klubi pikendab peatreeneri Stefano Pioliga lepingut.

Jaanuaris meeskonnaga liitunud 38-aastane Ibrahimovic on selle ajaga löönud seitse väravat.

AC Milan on näidanud pärast koroonapausi head minekut, kui üheksast mängust on võidetud seitse ja viigistatud kaks. Hetkel püsib meeskond viiendal kohal, kuid sealt kõrgemale pole neil võimalik tõusta, sest pidamata on veel kõigest kolm kohtumist.