Hispaania - Portugal 1:0 VAATA VIDEOT SIIT

Mängu käik:

Esimene poolaeg:

2. minut: Torrese ohtlik pealelöök, kuid Portugali väravavaht on tasemel.

3. minut: Portugali puurivaht Eduardo peab taas sekkuma, tõrjudes nüüd Villa pealelöögi.

7. minut: Villa terav löök! Seitsme minutiga juba kolm pealelööki Portugali väravale, skoor ikka 0:0. Portugallastele polegi sel MMil veel ühtegi väravat löödud.

9. minut: Tulevärk Hispaania värava all, kui portugaallased saavad kaks nurgalööki järjest. Hispaania kaitse oli raskustes.

16. minut: Portugali karistuslöök. Ronaldo löök otse Casillasele sülle.

20. minut: Portugali ohtlik olukord: Meirelese karistusala joonelt tehtud löögi tõrjub Casillas kõrgele õhku . Almeida on jaol, kuid Hispaania väravavaht suudab palli ära lükata. Almeida jättis kasutamata võimaluse lüüa värav jumala käega..

27. minut: Casillas puterdab Ronaldo karistuslöögi enda ette, kuid Hispaania kaitse on esimesena jaol.

34. minut: Ronaldo üritab vasakult äärelt spurtida, kuid Busquets tuleb ette ja portugallane kukub. Juba teist korda jätab kohtunik vilistamata..

Hispaania domineerib mängu, kuid Portugal nõelab valusate vasturünnakutega. Väga kiire ja heal tasemel mäng.

38. minut: Portugali võimalus - väga hea tsenderdus vasakult äärelt, kuid Almeida peapall ei jõua sihile.

41. minut: Casillas päästab! Hispaanlane tuleb õigel ajal väravast välja ja päästab oma koondise. Portugalilt kõva surve.

Avapoolaeg on lõppenud 0:0.

Teine poolaeg:

Teine poolaeg on alanud.

51. minut: Portugali võimalus. Almeida võimas spurt ja pealelöök, mis põrkab kaitsjast napilt väravast mööda. Hispaanial oli õnne.

60. minut: Eduardolt suurepärane tõrje. Seis ikka 0:0.

61. minut: Hispaania võimalus: Villa napilt mööda!

63. minut: Villa 1:0 Hispaaniale! Enne vahetati sööte Iniesta ja Xaviga. Esimese Villa löögi Eduardo tõrjus, teist enam mitte. Kas aga oli suluseis? Tundus üsna kahtlane kordusest vaadates.

70. minut: Eduardo päästab Portugali, tõrjudes Ramose löögi.

74. minut: USKUMATU, aga tõsi. Alonso teenib Hispaaniale alles finaalturniiri esimese (!) kollase kaardi.

Portugali teine poolaeg on suur pettumus. Nende mäng ei suju absoluutselt.

85. minut: Hispaania mängib kaitses kindlalt. Portugal teeb palju valesööte.

88. minut: Portugal jääb vähemusse! Ricardo Costa lõi Joan Capdevilat õhuvõitluse eel küünarnukiga. Tundus väga karm punane kaart.

Mäng on lõppenud 1:0 Hispaania võiduga,

Hispaania kohtub veerandfinaalis Paraguayga, kes alistas tänases avamängus Jaapani penaltiseerias 5:3. Teistes veerandfinaalides kohtuvad Uruguay - Ghana, Holland - Brasiilia ja Argentina - Saksamaa.

Algkoosseisud:

Hispaania: 1-Iker Casillas; 15-Sergio Ramos, 3-Gerard Pique, 5-Carles Puyol, 11-Joan Capdevila; 14-Xabi Alonso, 8-Xavi, 6-Andres Iniesta, 16-Sergio Busquets; 9-Fernando Torres, 7-David Villa.

Portugal: 1-Eduardo; 2-Bruno Alves, 21-Ricardo Costa, 6-Ricardo Carvalho, 23-Fabio Coentrao, 16-Raul Meireles, 15-Pepe, 19-Tiago, 7-Cristiano Ronaldo, 11-Simao Sabrosa, 18-Hugo Almeida.

Mängu kohtunik on Hector Baldassi Argentinast.