Prantsusmaa-Mehhiko kohtumine peeti Polokwanes, Peter Mokaba staadionil. Õhusooja vaid viis kraadi, väljakukohtunikuks Khalil Al Ghamdi (Saudi Araabia).

Koosseisud:

Prantsusmaa: Hugo Lloris, Bacary Sagna, William Gallas, Eric Abidal, Patrice Evra (kapten), Sidney Govou, Jeremy Toulalan, Abou Diaby, Florent Malouda, Franck Ribery, Nicolas Anelka.

Peatreener: Raymond Domenech

Mehhiko: Oscar Perez, Hector Moreno, Ricardo Osorio, Francisco Rodriguez, Carlos Salcido, Efrain Juarez, Rafael Marquez, Gerrardo Torrado, Giovani dos Santos, Guillermo Franco (kapten), Carlos Vela.

Peatreener: Javier Aquirre

Mängu käik
(Prantsusmaa-Mehhiko 0:2):

1. POOLAEG

Pall on mängus.

2. minut - pall käib juba Prantsusmaa koondise väravapostis, lööjaks Giovani dos Santos. Aga fikseeriti suluseis.

4. minut - Prantsusmaa koondise esimene nurgalöök.

5. minut - Mehhiklaste kapten Guillermo Franco võtab mõtlematult kollase kaardi.

6. minut - väga terav olukord Prantsusmaa koondise karistusala joonel. Väravavaht Hugo Lloris päästab olukorra õigeaegse väljatulekuga.

9. minut - taas mehhiklaste terav võimalus. Mäng on alanud väga tempokalt ja huvitavalt.

10. minut - Prantsusmaa koondise teine nurgalöök.

11. minut - Anelka üritab kaugelt, pall paneb pilvedesse.

12. minut - Franco pääseb löögile karistusala joonelt. Aga põrutab üle.

18. minut - Päris hea rünnak ja lõpetus vasakult äärelt. Mehhiko ründab teravalt ja isuga.

19. minut - Mehhiko teenib umbes 25 meetrilt karistuslöögi, patustajaks Evra. Dos Santos lööb müüri.

24. minut - Malouda teenib Prantsusmaale nurgalöögi. Malouda on vasakul äärel olnud väga hea.

27. minut - Mehhiko koondise vasakkaitsja Carlos Salcido teeb super ilusa läbimineku ja pääseb ka löögile, aga prantslaste väravavaht on tasemel.

30. minut - Mehhiko koondis on sunnitud tegema vahetuse. Londoni Arsenali pallur Carlos Vela vigastas jalga. Mängu Pablo Parrera.

31. minut - Prantsusmaa teenis nurgalöögi, aga ei tule sealt midagi erilist.

33. minut - Mehhiklaste tsenderdus kujutas reaalset väravaohtu. Prantslastel läks õnneks.

38. minut - Prantsusmaa koondis teenib karistuslöögi. 31 meetri pealt põmmutab Ribery, aga müüri.

Midagi väga põrutavat pole viimased minutid pakkunud. Poolaja lõpuni 2-3 minutit minna.

45. minut - Ribery tõmmatakse maha ja Prantsusmaa saab karistuslöögi. Aga taaskord ei midagi tarka, hirmus pomm Anelkalt otse müüri.

45. minut - Jeremy Toulalan saab enne poolajavilet veel kollase kaardi.

Poolaeg lõppenud.

2. POOLAEG

Prantslased tegid vaheajal vangerduse. Ründajate vahetus, Anelka välja ja Gignac sisse.

48. minut - Efrain Juarez saab kollase kaardi.

49. minut - Maluoda võetakse maha ja taas kollane mehhiklastele. Hector Moreno.

51. minut - Mehhiko karistuslöök. Marquez mängib lahti ja Prantsusmaa kastis üsna palju segadust.

54. minut - Malouda põrutab karistusala joonelt lati alla. Mehhiko väravavahil käed vahele, nurgalöök.

55. minut - Mehhiko teeb teise vahetuse. Sisse Hernandez ja puhkama Juarez.

55. minut - Prantsusmaa järjekordne nurgalöök.

61. minut - Juba seitsmes nurgalöök prantslastele, aga tulu nendest ei tõuse.

62. minut - Mehhiklased toovad sisse vanameister Blanco. Puhkust saab Franco.

64. minut - Mehhiko ette 1:0! Värava lõi värske Manchester Unitedi mees Javier Hernandez.

69. minut - Prantsusmaa vahetus. Sidney Govou välja ning Marseille mees Mathieu Valbuena sisse. Alles kolmas mäng Prantsusmaa koondises.

74. minut - Gignac proovib paarikümnelt meetrilt, aga kõrgelt üle värava.

77. minut - Mehhiko koondise esimene nurgalöök.

78. minut - Abidal tõmbab karistusalas maha Mehhiko ründaja ja kindel penalti.

79. minut - Mehhiko 2:0! 37-aastane Cuauthemoc Blanco teeb oma tööd filigraanselt.

82. minut - Mehhiklastest saab kollase kaardi esimese värava auto Hernandez. Mehhiklased on võtnud neli ja prantslased kaks hoiatuskaarti.

Prantslased ei suuda ka teises kohtumises ühtegi väravat lüüa. Kohtumine lõppenud.