VIDEO | Haalandi ööklubist välja visanud turvajuht selgitas olukorda


VIDEO | Haalandi ööklubist välja visanud turvajuht selgitas olukorda
Erling Haalandtj/REUTERS

Paar päeva tagasi lekkisid sotsiaalmeediasse kaadrid, kuidas 19-aastane Norra jalgpallur Erling Haalanud visatakse klubist välja. Nüüdseks on selle asutuse turvajuht kommenteerinud, miks see vajalik oli.

Videokaadritelt on näha, kuidas Dortmundi Borussia staar ei allu turvatöötaja korraldustele ning vaidleb vastu. Klubi turvajuhi Christopher Naesheimi kommentaaride kohaselt on videoga kaasnenud spekulatsioonid valed. “Erling ei olnud purjus. Ta oli koostöövõimeline ning näitas üles täielikku olukorra mõistmist pärast õues arutamist,” ütles ta uudisteagentuurile Bild.

“Praeguse olukorra tõttu oleme kehtestanud reeglid, mida ei suudetud Erling Braut Haalandi saabudes enam järgida. Me teadsime, et fännid piiravad ta massina ümber ning küsivad pilte. Lõpuks väljus situatsioon täielikult kontrolli alt välja ja me olime sunnitud tal paluma lahkuda,” rääkis turvajuht.

Videolt on näha, kuidas Haaland protestib sellise otsuse peale, kuid lõpuks, kaadriväliselt, olevat ta olukorda mõistnud.

Haaland on Norras tagasi oma kodus ning aitab kodumajapidamises enda vanemaid. Noormees postitas mootorsaega pildi. “Talv on tulemas, teeme mõned puud juurde,” kirjutas jalgpallur oma postituse alla.

Seotud lood:

Norra on suutnud koroonaviiruse levikut üpris hästi kontrollida, kui tuvastatud kui 8974 juhtumit ja 252 surma.

Futboliit (talgpall)