VIDEO | Endised Venemaa vutikoondislased ründasid Moskva kesklinnas ministeeriumi töötajat ja virutasid talle tooliga vastu pead

 (13)
VIDEO | Endised Venemaa vutikoondislased ründasid Moskva kesklinnas ministeeriumi töötajat ja virutasid talle tooliga vastu pead
Foto: Ekraanitõmmis

Venemaa jalgpallikoondises kahe peale kokku 63 kohtumist pidanud Aleksandr Kokorin ja Pavel Mamajev sattusid taas pahandustesse: eile hommikul ründasid nad ühes Moskva kohvikus Venemaa tööstus- ja kaubandusministeeriumi töötajat Deniss Paki.

Väidetavalt oli tüli puhkenud seetõttu, et Pak oli palunud Kokorini ja Mamajevi seltskonnal vaiksemalt käituda. Jalgpallurid hakkasid seepeale Aasia päritolu Paki sõimama ning soovitasid tal muuseas "tagasi Hiinasse kolida".

Konflikti paisudes virutas Kokorin Pakile tooliga, mispeale liitusid rüselusega ka teised pallurite seltskonnas viibinud inimesed, nende seas ka Mamajev (Gucci pusaga).

Pak pidi enne politseisse pöördumist meditsiinitöötajatelt esmaabi saama, politsei kinnitusel on juhtunu osas alustatud ka kriminaalmenetlust.

Peterburi Zenitis mängiv Kokorin ja Krasnodari esindav Mamajev olid Moskvas koos tähistamas oma sõpruse kümnendat aastapäeva.

Head sõbrad sattusid skandaali ka 2016. aasta suvel, kui väidetavalt osteti pärast venelaste EM-finaalturniirilt välja kukkumist ühes Monte Carlo ööklubis sadade tuhandete eurode eest šampust.

Futboliit (talgpall)