Belglased viis 25. minutil juhtima Chelsea ründaja Michy Batshuayi. Kõigest neli minutit hiljem suutsid tšehhid Michal Krmenciki tabamusest viigistada, kuid teise poolaja alguses lõi Manchester Unitedi poolkaitsja Marouane Fellaini nurgalöögi järel peaga kodumeeskonna võiduvärava.

Belgia mängis täna väga tugeva koosseisuga, nende algrivistusse kuulusid: T. Courtois, V. Kompany, J. Vertonghen, T. Alderweireld, R. Nainggolan, N. Chadli, K. De Bruyne, Y. Carrasco, Y. Tielemans, R. Lukaku, M. Batshuayi. Teise poolaja alguses tehti kuus vahetust ning lisaks Fellainile said platsile Dries Mertens, Christian Benteke, Thomas Vermaelen, Kevin Mirallas ja Thorgan Hazard.

Teistes tänastes sõprusmatšides alistas järgmise MMi peoperemees Venemaa võõrsil Ungari 3:0, Makedoonia ja Türgi mängisid väravateta viiki.

Eesti võtab Belgia koondise vastu reede õhtul kell 21.45. Belglased on hetkel E-alagrupi liidrid 13 punktiga, Eesti on kogunud viie mänguga 4 silma ning jagab Küprosega 4.-5. kohta.