Madridi Atletico ridadest tagasi toodud Thibaut Courtois debüüt Chelsea väravas polnud kiita. Belglane seisis postide vahel esimese poolaja ja kaks löödi talle ära. 20. minutil avas penaltist skoori Eljero Elia ja 37. minutil duubeldas eduseisu Ludovic Obraniak.

Kohtumise lõpuminutitel lõi palli Peter Cechi seljataha Felix Kroos, penaltist.

Chelsea (4-2-3-1): Courtois (Cech h/t); Azpilicueta (Boga 69), Zouma (Cahill h/t), Terry (c) (Baker 75), Filipe Luis (Ivanovic h/t); Van Ginkel (Mikel h/t), Matic; Salah (Hazard 56), Fabregas, Torres (Ake 56); Diego Costa (Drogba h/t).

Londonis peetud omalaadse punktisüsteemiga Emirates Cup hooaja eelse turniiri võitis Valencia meeskond, kes pärast avapäeva 2:2 viiki AS Monacoga oli teises voorus 3:1 parem Benficast. Võõrustaja Londoni Arsenal sai turniiril teise koha, ehkki viimases mängus jäädi 0:1 alla Monacole. Ainsa värava lõi pikalt vigastuspausilt tagasi tulnud Radamel Falcao.