Bayern alustas mängu hästi, kui juba 12. minutil sai Arjen Robben hea söödu hiljuti Euroopa parimaks mängijaks nomineeritud Franck Ribery'lt. Robben võttis söödu kindlalt omaks ja tõstis palli mugavalt üle M'gladbachi väravavahi, Marc-Andre der Stegeni.

Juba neli minutit hiljem tegi Mario Mandžukić seisuks 2:0, kui sai jala vahele Robbeni karistuslöögile.

Ehkki seis oli juba üsna mugav, jätkas Bayern ründamist. Toni Kroos lõi avapoolajal korra latti ja vaid Borussia klubi kaitsja Martin Stranzli tõttu ei lõppenud avapoolaeg vähemalt 3:0, austerlane kaitses ära pea kindla väravavõimaluse, kui löögile sai jälle Robben.

Avapoolaja lõpus sai värava kirja aga hoopis Möchengladbach, kui Bayerni kaitsja Dante lõi M'gladbachi kiirrünnakul palli kogemata enda väravasse.

Teisel poolajal Bayerni tulevärk jätkus: Kroos kõmmutas palli jälle korra latti ja Bayern sai ka kaks penaltit, sest Alvaro Dominguez mängis karistusalas koguni kaks korda palli käega. Esimese penalti lõi Thomas Müller mööda, kuid der Stegen tõrjus palli Robbeni jalge ette, kes lõi palli omakorda uuesti vastu Dominguez'i kätt. Bayern sai uue penalti ja vasakkaitsja Alaba ei eksinud - 3:1 jäigi mängu lõpptulemuseks.

Mängujärgsetes intervjuudes tunnistas Guardiola, et Bayern pole suvel piisavalt palju mängupraktikat saanud, kuid just sellised liigamängud pidavatki tõstma meeste enesekindlust kõige enam.

Bayerni poolelt ei teinud vastavalt palaviku ja alavormi tõttu kaasa Thiago Alcantara ja Mario Götze.