Värsked kohtumised viivad Neymari tagasi FC Barcelona ridadesse


Neymar.
Neymar.Foto: LOIC VENANCE, AFP/Scanpix

Brasiilia jalgpallitähest Neymarist sai 2017. aasta suvel maailma kõige kallim jalgpallur, kui ta vahetas FC Barcelona särgi 222 miljoni euro eest PSG oma vastu. Nüüd kirjutab Hispaania meedia, et Neymar on liikumas tagasi Barcelonasse.

Catalunya Radio annab teada, et nädalapäevad tagasi leidis Brasiilias aset kohtumine, kus ühe laua taga istusid Neymari agendist isa ning FC Barcelona kõrge ametnik Andre Cury. Cury oli olulises rollis ka 2013. aastal, kui Neymar liikus Santose ridadest Hispaaniasse. Cury ja Neymar Santos seenior kohtusid omavahel ka novembris Londonis.

Seekordsel kohtumisel oli lisaks nimetatud kahele mehele kohal ka superagent Pini Zahavi, kes aitas 2017. aastal Neymaril liikuda PSG-sse.

Hispaania meedia teatel sooviks Barcelona Neymarit kindlasti enda ridadesse tagasi ning brasiillane oleks oodatud ka endiste meeskonnakaaslaste poolt. Neymari sooviks väidetavalt tiimi ka katalaanide peatreener Ernesto Valverde.

Rahvusvahelises meedias ilmunud uudiste kohaselt võib PSG sääraseks tehinguks sunnitud olla, kuna neile on kuklasse hingamas Financial Fair Play reeglid.

Futboliit (talgpall)