Soomel oli võimalus viimases voorus kindlustada B-grupist edasipääs, sest nende tänasel vastasel oli vaid üks punkt rohkem, kuid paraku jäid meie põhjanaabrid juba 12. minutil arvulisse vähemusse, sest viimase kaitsjana võttis vastaste ründaja karistusala lähistel talle selga vajudes maha Jere Uronen.

Wales kasutas 29. minutil ülekaalu ära, kui Gareth Bale'i läbisöödust koksas väravavahi kasti äärel vabaks jäänud Harry Wilson palli Lukas Hradecky selja taha. Kohe pärast poolajapausi 46. minutil suurendas ilusa kauglöögiga eduseisu Manchester Unitedi poolkaitsja Daniel James. Teemu Pukki lõi soomlaste ainsa värava 63. minutil.

Soomel oli veel üks hea võimalus seis viigistada, 84. minutil vormistas lähilöögist peaga Walesi 3:1 võidu Kieffer Moore. Kaks minutit pärast seda lõi veel Ilmari Niskanen palli läbi Walesi väravavahi käte posti.

Masendava Rahvuste liiga hooaja tegi viimastel aastatel Põhjamaade jalgpalli etaloniks saanud Island, kes kaotas 54. minutil vähemusse jäädes võõrsil Inglismaale 0:4, kusjuures inglaste esimesed kaks väravat sündisid esimesel poolajal kolmeminutilise vahega. Esmalt koksas karistuslöögi järel peaga palli võrku West Hami poolkaitsja Decian Rice, seejärel kasutas Islandi kaitsjate peataoleku ära Chelsea ründav poolkaitsja Mason Mount.

Teine samasugune mõõn tabas Islandit 80. ja 84. minutil, kui kaks järjestikust väravat lõi Manchester City mees Phil Foden. Lõppseis 4:0 inglastele.

Islandi saldoks jäi sellest Rahvuste liiga aastast kuuest mängust kuus kaotust väravate vahega 3:17.

Rahvuste liiga A-divisjoni tõusevad järgmiseks korraks ehk 2022/2023 hooajaks Austria, Tšehhi, Ungari ja Wales. 2021. aasta 6.-10. oktoobrini peetavale Rahvuste liiga finaalturniirile kvalifitseerusid A-divisjoni alagrupivõitjad Itaalia, Belgia, Prantsusmaa ja Hispaania.

Kõrgeimast divisjonist B-liigasse langevad lisaks Islandile Bosnia ja Hertsegoviina, Rootsi ja Šveits. D-liigast tõusevad C-divisjoni Gibraltar ja Fääri saared.

Eesti hakkab 2022. aasta märtsis C-liigasse püsima jäämise nimel madistama Küprosega, teise madalaimale tasemele langeja selgitavad Moldova ja Kasahstan.