Valus: napi minuti väljakul viibida saanud Barcelona mängumehe jaoks võib hooaeg läbi olla

 (7)
Valus: napi minuti väljakul viibida saanud Barcelona mängumehe jaoks võib hooaeg läbi olla
Rafinha eile omal jalal väljakult lahkuda ei saanudFoto: Reuters

Jalgpalli Meistrite liigas alustas eile oma mängudega ka valitsev tšempion FC Barcelona, kes avakohtumises itaallaste AS Romaga 1:1 viigi tegi.

Hispaania meeskonna jaoks jäi kohtumist varjutama aga 22-aastase Brasiilia mängumehe Rafinha vigastus, kes 61. minutil Ivan Rakiticit asendama tuli. Kodumaa koondiseski esimesi samme tegev Rafinha sai aga väljakul viibida napid minutid-kaks, enne kui Roma poolkaitsja Radja Nainggolan teda takistades hiljaks jäi ning brasiillase põlvesidemeid vigastas.

Barcelona kinnitas täna, et Rafinha läheb vigastuse tõttu lähipäevil ka operatsioonile. Kuigi kindlat informatsiooni brasiillase vigastuspausi pikkuse kohta veel pole, spekuleerib Hispaania meedia, et Rafinha jaoks võibki tänavune hooaeg läbi olla.

Enda eesmiseid ristatisidemeid vigastanud Rafinha jaoks on trauma sedavõrd valusam, et noorelt talendilt oodati just sel hooajal läbimurret ning esimestes mängudes oli näha, et ka peatreener Luis Enrique usaldab teda aina enam. Nimelt oli Rafinha kõigis kolmes liigakohtumises väljakule pääsenud, kuuludes kahel puhul ka valitseva Hispaania meistri algkoosseisu.
Futboliit (talgpall)