USA tippjalgpallur: meile teatati UFO-dest, kuid kedagi ei huvitanud. Inimesed on hulluks läinud

 (20)
Jozy Altidore
Jozy AltidoreFoto: SAM GREENWOOD, AFP/Scanpix

USA jalgpallikoondise ründaja Jozy Altidore`i arvates on koroonaviiruse epideemia inimestelt mõistuse röövinud.

FC Toronto ründaja sõnul on ülimalt veider, et keegi ei teinud sellest välja, kui USA kaitseministeerium avaldas kolm varem salastatud videoklippi, mis näitasid Ameerika mereväelaste kokkupuudet tundmatute lendavate objektidega.

"USA valitsus teatas meile just selliseid uudiseid, kuid keegi ei pannud seda isegi tähele. See näitab, kui hullud ajad praegu on. Nad räägivad meile, et nägid UFO-sid, kuid koroonaviiruse tõttu inimesed ei hooli sellest," sõnas Altidore väljaandele Vice.

Küsimusele, kas tema ise usub UFO-sid, vastas jalgpallur: "Ma ei tea, mida arvata. Aga need videod tõestavad, et seal on midagi. Muidu poleks kõik need mereväe piloodid neid videoklippe filminud."

30-aastane Altidore veedab hetkel aega oma pere juures Torontos. USA koondises on ta pidanud 115 mängu ja löönud 42 väravat.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)