Clint Dempsey viis 40. minutil USA küll juhtima, aga 83. minutil suutis Marco Pappa Guatemala poolel viigistada.

Sama grupi teises mängus tegid Antigua ja Barbuda ja Jamaica väravateta viigi, mis tähendab, et alles algusjärgus MM-valikturiiri A-alagrupi esikohta jagavad peale kahte mängu USA ja Jamaica 4 punktiga.

Ka B-grupis on kaks mängu mängitud. El Salvadori 2:1 alistanud Mehhiko juhib gruppi täiseduga. Mehhiklaste väravad lõid Jesus Zavala 60. ja Hector Moreno 82. minutil. Teisel kohal 4 punktiga jätkav Costa Rica oli 4:0 üle Guajaanast, kübaratrikiga sai hakkama Alvaro Saborio.

Küllaltki võrdses C-grupis sai teise järjestikuse võidu Panama, alistades Kuuba 1:0. Tabeli teist kohta hoiab Kanada, kes viigistas 2010. aastal finaalturniiril mänginud Hondurasega.

Kui kolme grupi mängud saavad peetud, moodustatakse kuuene rühm, kust pääsme otse finaalturniirile tagavad lõpuks kolm paremat, aga head võimalused jäävad veel ka neljanda koha meeskonnale, kel tuleb mängida kaheosaline play-off Okeaania valikturniiri parimaga.