Tegemist oli üldse Benini meeskonna kõigi aegade esimese võiduga Rahvuste karika finaalturniiril. Tänavusel alagrupiturniiril olid nad teinud kolm viiki.

Moise Adilehou viis täna Benini 53. minutil juhtima, kuid En-Nesyri viigistas veerand tundi enne lõpuvilet. Normaalaja lisaminutitel oli Marokol hiilgav võimalus mängu saatuse otsustamiseks, kui teeniti penalti, ent Hakim Ziyach kõmmutas palli posti.

Mängujärgses penaltiseerias eksisid marokolaste poolel Sofiane Boufal ja Youssef En-Nesyri ning prantslase Michel Dussuyeri juhendatav Benini koondis marssis 4:2 võiduga kaheksa parema hulka. Nende veerandfinaali vastane on Senegal, kes võitis Liverpooli mehe Sadio Mane väravast Ugandat 1:0.

Maroko oli alagrupis võitnud kõik kolm mängu - nii Cote d'Ivoire`i, Lõuna-Aafrika Vabariigi kui Namiibia vastu.