Saksamaa: Manuel Neuer, Philipp Lahm, Arne Friedrich, Per Mertesacker, Holger Badstuber, Sami Khedira, Bastian Schweinsteiger, Thomas Müller, Mesut Özil, Lukas Podolski, Miroslav Klose.

Austraalia: Mark Schwarzer, Luke Wilkshire, Craig Moore, Lucas Neill, Scott Chipperfield, Jason Culina, Vincenzo Grella, Brett Emerton, Tim Cahill, Carl Valeri, Richard Garcia.

Väljakukohtunik on Marco Rodriguez Mehhikost, õhusooja on Durbanis 19 kraadi.

Esimene poolaeg:

3. minut: väga ohtlik moment sakslaste värava all, aga Lahm ja Neuer kahe peale tõrjusid Garcia lähilöögi!

7. minut: austraallased puterdasid palli keskväljal ära ja Klose pääses lähedalt löögile, ent tabas Schwarzerit.

8. minut: sakslaste hoogne rünnak lõppes Podolski tugeva löögiga, Schwarzer sai küll sõrmed vahele, ent lendas võrku - 1:0.

11. minut: Özil kukkus kaunilt, ehkki vastased teda ei puudutanud. Tagajärjeks igati õigustatud kollane kaart.

18. minut: Emertoni sööt paremalt äärelt, aa Culina värava eest peaga üle.

24. minut: täielik epic fail Kloselt - otse värava eest ja mööda!

26. minut: Klose parandab vea ja saadab kõrgelt hüppelt palli peaga väravasse. Suurepärane sööt Lahmilt ja Schwarzer tuli asjatult välja - 2:0.

30. minut: Özil pääses üks-üks Schwarzeriga, tõstab palli üle, aga enne väravajoont jõuab jaole Neill. Sakslased möllavad täiega.

38. minut: pärast mõneminutilist nö kiigutamist pääses Lahm täitsa üksi paremalt läbi, sööt värava ette, kust Khedira slle kõrgustesse lajatab.

40. minut: jälle Özil üksi läbi, aga Schwarzer segas piisavalt. Austraalia on täitsa hambutu täna.

Avapoolaeg väga kindlalt mänginud Saksamaale 2:0.

Teine poolaeg:

47. minut: pärast Garcia pealööki tabab pall Mertesackeri kätt, aga Rodriguez penaltit ei anna. Aga võinuks.

53. minut: ilus Saksamaa rünnak, aga Müller lööb 16-kastist pisut üle.

56. minut: Cahil saab kohe punase, kui üritab Schweinsteigeri jalga pooleks sõita. Austraalia peab jätkama kümnekesi.

60. minut: napilt jäi 3:0 tulemata - Klose lähilöögi Schwarzer tõrjub, siis ei lasta Khediral tühja värava eest peale lüüa.

67. minut: Podolski ja Klose kombinatsioon lõpeb viimase lähilöögiga, aga taas mööda.

69. minut: 3:0 tuli - Müller saatis palli postipõrkega Schwarzeri selja taha.

70. minut: Klose välja ja värske "sakslane" Cacau sisse.

Minut hiljem teeb Cacau Özili heat söödust 4:0. Austraalia on hävitatud.

Sakslastel tuleb Özili asemel mängu Mario Gomez, Austraalial asendab Mile Jedinak Garciat.

Sakslased võtavad asja kõvasti rahulikumalt, samas ei lasta Austraalial midagi tõsist ette võtta.

Saksamaa viimane vahetus - Podolski välja, Marko Marin platsile.

Selle tulemusega mäng lõppeski ja sakslased näitasid, et võib-olla on Ballacki puudumine kasukski tulnud, sest mängumootor jookseb praegu väga õlitatult.