Leedu võõrustas B-grupi mängus FIFA edetabeli 86. meeskonda Luksemburgi. Kuigi ka nende enda edetabelikoht pole hetkel kiita (132.), siis lootis kodupublik kindlasti rohkemat kui 1:1 viiki.

Luksemburgi 1:0 juhtvärava sepistas 20. minutil Gerson Rodrigues. 42. minutil sai oma teise kollase kaardi Žalgirise poolkaitsja Saulius Mikoliunas, kes esimest korda oli patustanud juba 5. minutil. Terve teise poolaja vähemuses mänginud leedulased viigistasid 74. minutil Arvydas Novikovase tabamusest, kuid jäid viiendal minutil suisa platsile üheksakesi, sest teise kollase hankis ka Modestas Vorobjovas.

Kahest mängust on leedukatel nüüd kirjas kaotus ja viik, Luksemburgil kolmest mängust võit, viik ja kaotus.

B-grupi teises mängus purustas Ukraina kodus 5:0 Serbia. Kahe väravaga said maha nii Viktror Tsõgankov kui ka Schalke poolkaitsja Jevgen Konopljanka, jala sai valgeks ka Roman Jaremtšuk. Serbia suutis teha vaid ühe pealelöögi väravale.

Läti publik oli tunnistajaks, kuidas nende koondis jäi kindlalt 0:3 alla Iisraelile. Kõik kolm väravat - 10., 59. ja 80. minutil - lõi Hiinas Guanzhou R&F meeskonnas mängiv ründaja Eran Zahavi.

G-grupi teises mängus kaotas Põhja-Makedoonia kodus napilt 0:1 Poolale. Mängu ainus värav sündis 47. minutil AC Milani ründaja Krzystof Piateki tabamusest, 85. minutil jäid makedoonlased platsile kümnekesi (Visar Musilu teine kollane kaart).

Samas grupis teenis 1:0 võidu ka Austria, kes alistas sellise skooriga Sloveenia.