Nigeeria pööras mängu enda kasuks teise poolaja keskel, mil kolme minuti jooksul lõid värava Odion Ighalo ja Alex Iwobi. Avapoolajal oli Ighalo nigeerlased juhtima viinud, kuid Stephane Bahokeni ja Clinton N'Jie tabamused andsid vaheajaks edu Kamerunile.

Nigeeria oli viimases alagrupimängus saanud 0:2 üllatuskaotuse Madagaskarilt, kuid 2017. aasta karikaturniiril triumfeerinud Kameruni vastu tehti senise turniiri parim mäng.

Veerandfinaalis kohtuvad nigeerlased Lõuna-Aafrika Vabariigiga, kes alistas üllatuslikult võõrustaja Egiptuse 1:0. Võiduvärava lõi 85. minutil Thembinkosi Lorch kontrarünnakust. Egiptlaste parim võimalus oli Mahmoud Trezeguet`l, kelle pealelöök tabas aga väravavahti.

Veerandfinaali on juba jõudnud ka Senegal ja Benin, ülejäänud kaheksandikfinaalid mängitakse täna ja homme.