Avamängus võõrsil Inglismaad 2:1 võitnud Hispaania pääses kodus Elches Horvaatia vastu juba 35. minutiks kolme väravaga juhtima, kui sihile jõudsid Saul, Marco Asensio ja õnnetu omavärava löönud väravavaht Lovre Kalinic.

Kohe teise poolaja alguses tegi Rodrigo Moreno seisuks 4:0 ja pisut hiljem Sergio Ramos juba 5:0. Lõppseisu vormistas 70. minutil Isco.

Horvaatia eest tegid täna kaasa neli MM-finaalis mänginud meest: Domagoj Vida, Luka Modric, Ivan Rakitic ja Ivan Perisic.

Teise kaotuse sai A-divisjoni 2. alagrupis Islandi meeskond, kes alistus koduväljakul Belgiale 0:3. Väravad lõid Eden Hazard penaltist ja kahel korral skoori teinud Romelu Lukaku. Eelmises matšis olid islandlased Šveitsile alla jäänud lausa 0:6.

B-divisjonis võitis Bosnia ja Hertsegoviina täna Austriat 1:0, C-divisjonis Ungari Kreekat 2:1, Soome Eestit 1:0 ning D-divisjonis Luksemburg San Marinot 3:0, Moldova ja Valgevene mäng jäi viiki 0:0.