Kohtumist alustas paremini Šveits, kui juba 26. minutiks juhtisid külalised 2:0. Šveitslaste eest olid täpsed Mario Gavranovic ning Remo Freuler. 28. minutil lõi Timo Werner ühe värava tagasi ning sakslaste 1:2 kaotusseisus mindi ka vaheajale.

55. minutil suutis Kai Havertz tuua tabloole 2:2 viiginumbrid. Kõigest kaks minutit hiljem viis Gavranovic aga šveitslased uuesti juhtima. Omakorda reageeris sellele Saksamaa kiirelt, kui 60. minutil lõi Serge Gnabry sakslaste kolmanda värava. Selle seisuga ka mäng lõppes. Šveits lõpetas kohtumise arvulises vähemuses, kui neljandal lisaminutil teenis teise kollase kaardi Fabian Schär.

Teises sama grupi kohtumises üllatas Ukraina koduväljakul Hispaaniat. Võõrustajad võitsid 1:0, mängu ainsa värava lõi 76. minutil Viktor Tsõgankov.

C-divisjonis peeti kaks kohtumist. Päeva esimeses mängus tegi Aserbaidžaan Küprosega 0:0 viigi. Montenegro ja Luksemburgi vaheline matš lõppes Luksemburgi 2:1 võiduga. Montenegro pääses juhtima Igor Ivanovici väravast, kuid Edvin Muratovici ja Danel Sinani tabamused tõid võidu külalistele.

D-divisjonis oli kavas kolm matši. Läti kaotas koduväljakul 0:1 Maltale, kusjuures lätlased lasid endale värava endale seitsmendal (!) lisaminutil vastastele kingitud karistuslöögist. Malta sangariks kerkis Steve Borg. Fääri saared alistasid 2:0 Andorra, mõlemad väravad lõi Klaemint Olsen.

Liechtenstein ja San Marino leppisid väravateta viiki.