Rio baaris fännidega kaklusse sattunud ründaja läheb lõikusele ja jääb pikaks ajaks platsilt eemale


Rio baaris fännidega kaklusse sattunud ründaja läheb lõikusele ja jääb pikaks ajaks platsilt eemale
Maquinhos Calazans oma tüdruksõbragaFoto: Facebook

Brasiilias leidis nädala alguses aset kurioosne juhtum, mis sealsele fännikultuurile ja jalgpalliliigale kindlasti au ei tee.

Fluminense klubi ründaja Maquinhos Calazans peab minema põlveoperatsioonile ja tegema vähemalt kaheksakuulise mängupausi, sest sattus ühes Rio de Janeiro baaris kaklusse linnarivaali Flamengo fännidega.

Ajaleht The Sun kirjutab, et Calazans nautis tavalist õhtut baaris koos tüdruksõbra ja paari sõbraga, kui samas asutuses viibinud Flamengo fännid ta ära tundsid. Esimesele provokatsioonile mängija ei allunud, vaid lahkus naaberbaari, kuhu halbade kavatsustega mehed järgi tulid. Fännid muutusid ühel hetkel agressiivseks ning hoolimata Calazansi püüdlustest sõnadega vahejuhtum lahendada virutas üks huligaanidest pallurile rusikaga.

Puhkes suurem rüselus, kuhu üritas end vahele segada ka tüdruksõber ning kaaslast kaitstes sai Calazans valusa hoobi hiljuti opereeritud põlvele.

21-aastane Calazans taastus juba niigi septembris saadud põlvesidemete vigastusest, kuid baarikakluse käigus astuti haigele jalale uuesti peale. Klubi arsti Michael Simoni sõnul saatsid Flamengo fännid mehe sisuliselt uuesti lõikuslauale. Kui muidu oleks pidanud pallur platsile naasma märtsis, siis nüüd kujuneb taastumisperiood oluliselt pikemaks.

2017. aastal pidas Calazans Fluminense eest 24 kohtumist. Mängija ise pole veel intsidenti kommenteerinud.

Futboliit (talgpall)