Prantsusmaa alistas koduväljakul H-alagrupi kohtumises 4:0 Islandi. Prantslased asusid 12. minutil Samuel Umtiti tabamusest juhtima. 68. minutil suurendas nende eduseisu Olivier Giroud. 78. minutil tegi skoori Kylian Mbappe ning lõppseisu vormistas 84. minutil Antoine Griezmann.

H-alagrupis alistas Türgi veel koduväljakul 4:0 Moldova ning Albaania seljatas 3:0 Andorra. Prantsusmaal ja Türgil on kahe vooru järel täisedu ehk kuus punkti.

Inglismaa oli samal ajal A-alagrupi mängus võõrsil 5:1 parem Montenegrost. Võõrustajad asusid 17. minutil Marko Vešovici tabamusest küll juhtima, kuid sellele vastasid Michael Keane 30., Ross Barkley 38. ja 59., Harry Kane 71. ja Raheem Sterling 80. minutil.

Teises esmaspäevases A-alagrupi kohtumises tegid Kosovo ja Bulgaaria 1:1 viigi.

Suurtest jalgpalliriikidest ei saanud võitu kätte 2016. aasta Euroopa meister Portugal, kes leppis B-alagrupis koduväljakul 1:1 viigiga Serbia vastu. Serbia asus 7. minutil Dušan Tadici penaltist juhtima. 42. minutil vastas aga Danilo Pereira. Portugali tabas tagasilöök juba 31. minutil, kui vigastuse tõttu pidi väljakult lahkuma Cristiano Ronaldo.

Teises B-alagrupis mängus alistas Ukraina võõrsil 2:1 Luksemburgi. Ukraina ongi praegu 4 punktiga B-alagrupi liider. Portugalil on samas kahest mängust kaks viiki.