Pea tervest meeskonnast ilma jäänud Chapecoense järgmine liigamäng toimub!

 (4)
Pea tervest meeskonnast ilma jäänud Chapecoense järgmine liigamäng toimub!
Medellini Atletico Nacionali fännid tulid kolmapäeval tühjale staadionile hukkunud Chapecoense mängijatele austust avaldama.Foto: REUTERS/SCANPIX

Esmaspäevases lennukatastroofis pea tervest meeskonnast ilma jäänud Brasiilia jalgpalliklubi Chapecoense kavatseb oma järgmisele liigakohtumisele kohale ilmuda, et hukkunud mängijatele austust avaldada.

Vastava ettepaneku tegi klubile Brasiilia jalgpalliliidu president Marco Polo del Nero. Kohtumine Atletico Mineiroga leiab aset 11. detsemrbil.

"Ta ütles mulle, et sellest mängust tuleb suur sündmus. Ma vastasin: "Aga meil pole 11 meest väljakule panna!" Ta tegi ettepaneku mängitada klubi U-20 meeskonna pallureid ning neid viite-kuute mees, kes alles vigastusest paranevad," rääkis Chapecoense asepresident Ivan Tozzo, vahendab Daily Mail.

"Ta ütles veel: "Pole vahet, mis tulemusega see mäng lõpeb. Me teeme suure peo, mida Chapeco, see regioon ja kogu Brasiilia väärib""

Mitmed Brasiilia klubid on pakkunud oma mängijaid Chapecoensele laenuks, et nad saaksid oma hooaja lõpuni pidada. Atletico Nacional, kellega Chapecoense kolmapäeval Medellinis kohtuma pidi, tegi Lõuna-Ameerika jalgpalliliidule (CONMEBOL) ettepaneku, et Copa Sudamericana karikas võiks sümboolselt Brasiilia klubile minna.

Futboliit (talgpall)