Maradona: oleme täna eraldatud, kuid üksmeelsemad kui kunagi varem

 (3)
Diego Maradona
Diego MaradonaFoto: AGUSTIN MARCARIAN, REUTERS/Scanpix

Argentina jalgpallitäht Diego Maradona tegi sotsiaalmeediasse postituse, kus kiitis oma kaasmaalaste suurt ühtehoidmist koroonaviiruse pandeemia tingimustes.

"Oleme täna eraldatud, kuid üksmeelsemad kui kunagi varem. Edasi, Alberto Fernández (Argentina president - toim.)! Edasi, Argentina!" kirjutas Maradona sotsiaalmeedias.

59-aastane Maradona, kes on Argentina kõrgliigaklubi Club de Gimnasia peatreener, pandi nädal aega tagasi karantiini, sest tema koduklubi arsti sõnul kuulub Argentina jalgpallilegend riskirühma.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)