Manchester Unitedi legend: Pogba ei ole väärt maailmarekordilist üleminekusummat

 (4)
Paul Pogba lõi 2:0
Paul Pogba lõi 2:0AFP

Manchester Unitedi jalgpallimeeskond ajab ulmeliste summade eest taga Torino Juventuse ja Prantsusmaa koondise poolkaitsjat Paul Pogbat. Väidetavalt olla ManU poolt alustuseks tehtud maailmarekordiline 102 miljoni euro (86 miljonit naela) suurune pakkumine, aga Juventus lükkas summa tagasi.

Endine Manchester Unitedi keskvälja legend Paul Scholes on arvamusel, et 23-aastane Pogba ei ole väärt maailmarekordilist tehingut. "Ta ei ole samast klassist Cristiano Ronaldo või Lionel Messiga. Nii suure raha eest tahad sa kedagi, kes lööb hooaja jooksul 50 väravat. Vastupidiselt Ronaldole ja Messile ei ole prantslane sellise kaliibriga mängija," sõnas Scholes, kes on ManU-s koos mänginud nii Ronaldo kui Pogba-ga.

"Pogba oli väga talendikas noor mängija, kui ta Manchesteri tuli. Tean, sest olen temaga koos treeninud ja mänginud. Aga 86 miljonit naela ülemineku eest on ülemaksmine," rääkis Indias saalijalgpalli turniiril viibinud Scholes.

Samas kiitis inglane Manchester City ostu Dortmundi Borussiast. Hinnanguliselt 24 miljoni euro eest soetas City 25-aastase poolkaitsja Ilkay Gündogani. "Kui ta suudab olla terve, saab temast suurepärane täiendus. See oli Cityle ka rahaliselt väärt tehing."

Futboliit (talgpall)