Kohtumise ainsa värava lõi 49. minutil Youcef Belaili, kes tulistas karistusala joonelt väravasse Sofiane Feghouli tsenderdusest saadud palli. Mõlema nimetatud Premier League'i staari panus jäi tegelikult tagasihoidlikuks, kuigi Manel oli võimalus neljandal üleminutil nurgalöögist peaga seis viigistada. Nahkkera lendas aga kõrge kaarega üle lati publiku sekka.

20 minutit enne lõppu oli Mane Senegalile võitmas penaltit, kuid kohtunik Adlene Guedioura ja Ramy Bensebaini vahele karpi jäänud Liverpooli ründaja kukkumises viga ei näinud. Videokohtunike süsteem VAR võetakse kasutusele alates veerandfinaalidest.

Võit kindlustas Alžeeriale edasipääsu 16 parema hulka juba teise vooru järel. Aafrika hetke parim meeskond (FIFA edetabeli järgi) peab edasipääsu kindlustamiseks viimases alagrupivoorus saama jagu Keeniast, kes C-grupi teises mängus sai kaotusseisust välja tulles 3:2 jagu Tansaaniast.

B-grupi mängus sai Madagascar 1:0 võidu Burundi üle. Seda alagruppi juhib täiseduga Nigeeria, kolmandal kohal asub ühe viigipunktiga Guinea.