Maagilise tähiseni jõudnud Cristiano Ronaldo: minu karjäär räägib iseenda eest

 (6)
Maagilise tähiseni jõudnud Cristiano Ronaldo: minu karjäär räägib iseenda eest
Cristiano RonaldoTT News Agency/ Janerik Henriksson via REUTERS

Portugali jalgpallikoondise superstaar Cristiano Ronaldo kirjutas end teisipäeva õhtul taas ajalukku, kui temast sai esimene eurooplane, kes löönud koondise eest vähemalt 100 väravat.

Portugal alistas UEFA Rahvuste liiga kohtumises võõrsil Rootsi 2:0, Ronaldo oli mõlema värava autoriks. Ühtlasi olid need tema koondisekarjääri 100. ja 101. tabamuseks.

Portugallase jaoks oli eilne koondisemäng tänavuse aasta esimene. Alles möödunud nädalal alistas Portugal 4:1 Horvaatia, kuid Ronaldo kohtumist kaasa ei teinud. Mängu järel hakati riigis spekuleerima, et koondis võib ilma Ronaldota mängida isegi paremini.

"Ma ei loe selliseid kommentaare. See on lihtsalt arvamus," vastas Ronaldo kriitikale. "Mind ei huvita provokatsioonid."

"Minu karjäär räägib iseenda eest. Ma ei pea kellelegi midagi tõestama, kuid kui teen seda, siis väljakul. Olen väga õnnelik," sõnas Torino Juventuse ründaja järjekordse tippmargi kohta. "Esiteks tiim võitis, mis oli meie eesmärk. Minu 100. ja 101. väravad (koondises) teevad mind samuti väga õnnelikuks."

Ronaldo ja Co jaoks jätkub Rahvuste Liiga 11. oktoobril valitseva maailmameistri Prantsusmaa vastu.

Futboliit (talgpall)