Luis Suarez meenutas hammustamise skandaali: arvasin, et mu karjäär on läbi

 (1)
Luis Suarez meenutas hammustamise skandaali: arvasin, et mu karjäär on läbi
Luis Suarez ja Giorgio Chiellini 2014. aasta MM-ilFoto: Ricardo Mazalan, AP/Scanpix

2014. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel juhtunu Uruguay ründaja Luis Suareze ja Itaalia keskkaitsja Giorgio Chiellini vahel ei unune jalgpallifännidel veel niipea. Suarez tunnistas nüüd, et kartis toona, et tema karjäär saab enneaegse lõpu.

Mäletatavasti sattus Suarez skandaali, sest hammustas MM-i alagrupimängus Itaalia vastu vastaste kaitsjat Chiellinit. Uruguailasele määrati neljakuune võistluskeeld. Kusjuures tegu oli juba kolmanda hammustamisjuhtumiga Suareze karjääris, kuna mees on sarnase teoga sattunud tähelepanu keskpunkti nii Amsterdami Ajaxi kui Liverpooli päevil.

Suarez tunnistas, et valetas pärast juhtunut algselt ka oma naisele. "Mu naine küsis, mis juhtus ja ma ütlesin, et põrkasime omavahel kokku. Ma ei suutnud reaalsust aktsepteerida. Elasin täielikus eituses, mis oli suur viga."

"Pöördusin psühholoogide poole ja see aitas mul mõista enda vigu ning edasi areneda. Ma kannatasin kogu selle aja jooksul väga palju, täpselt nagu ka mu naine, lapsed ja tiimikaaslased," lisas Suarez. "Mind koheldi ebainimlikult. Ma liitusin Barcelonaga ja mind isegi ei esitletud meediale. Kartsin, et mu karjäär on läbi."

Futboliit (talgpall)