Lionel Messi aeti maruvihaseks: minu kohta levitatakse libauudiseid

 (3)
Lionel Messi.
Lionel Messi.Foto: Albert Gea, Reuters/Scanpix

FC Barcelona ja Argentina jalgpallikoondise tähtmängija Lionel Messi kohta on ikka liikunud erinevaid kuulujutte. Viimati meediasse jõudnud kõlakad ajasid mehe aga niivõrd vihaseks, et Messi asus neid ise kummutama.

Argentina väljaanne TNT Sports kirjutas, et Messi lahkub peagi Barcelona ridadest ning ühineb Milano Interiga. Teise võimalusena pidi laual olema liitumine Argentina tiimi Newell's Old Boysiga. Antud klubis sai omal ajal alguse Messi karjäär.

Lisaks kirjutas TNT Sports kindlas kõneviisis, et Messi maksis kinni kunagise klubikaaslase Ronaldinho ja tema venna Roberto Assise kautsjoni. Endine Barcelona tähtmängija veetis Paraguay's 32 päeva vangikongis, kuna üritias riiki siseneda võltsitud passiga.

„Libauudised,“ teatas Messi seepeale Instagramis. „Vale number üks. Vale number kaks. Lisaks oli vale ka uudis, mida nad paar nädalat tagasi kirjutasid Newell's Old Boysi kohta. Jumal tänatud, et keegi teine neid ei uskunud...“

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)