Nädala alguses Bayernile 0:1 alla jäänud Dortmund avapoolajal võõrustajate väravat lahti muukida ei suutnud. Teisel poolajal läks aga väravatesajuks.

54. minutil viis Dortmundi juhtima Thorgan Hazard, loetud minutid hiljem duubeldas eduseisu Jadon Sancho. Oma esimese värava pühendas 20-aastane inglane George Floydi auks, kes nädala alguses Minneapolises politseivägivalla tõttu suri. Sancho paljastas alussärgi, millel seisis kiri: "Õiglus George Floydile".

72. minutil vähendas Uwe Hunemeier täpse penaltiga kaotusseisu, kuid juba kaks minutit hiljem tõi Sancho tabloole seisuks 3:1. Sealt alates läks Dortmund juba oma teed. Achraf Hakimi ja Marcel Schmelzer lõid meeskonna neljanda ning viienda värava. Kohtumise esimese lisaminutil vormistas Sancho kiirrünnakust 6:1 lõppseisu ning ühtlasi karjääri esimese kübaratriki. Noore tündetähe arvel on Bundesligas 26 kohtumisega juba 17 väravat ning 16 tulemuslikku söötu.

Dortmund kindlustas võiduga teist kohta, jäädes nüüd liidrist Müncheni Bayernist maha seitsme silmaga. Paderborn (19p) jätkab tabel viimasel real.

Päeva esimeses kohtumises alistas Mönchengladbachi Borussia 4:1 Berliini Unioni. Kaks väravat lõi võitjate poolelt Marcus Thuram.