Lõuna-Korea ja Kreeka vastasseis peeti Port Elizabeth staadionil (mahutab 46 000 pealtvaatajat). Ilm päikeseline, sooja 19 kraadi. Väljakukohtunikuks Michael Hester (Uus-Meremaa).

Kreeka hoiab FIFA reitingus 13. ja Lõuna-Korea 47. positsiooni. MMil on aga oluliselt tihedamalt osalenud korealased, kes mängivad seitsmendat finaalturniiri järjest. Kreeka on MMil üldse teist korda ja pole seni suutnud lüüa ühtegi väravat.

Algkoosseisud:

Lõuna-Korea: Jung Sung Ryong, Cho Yong Hyung, Park Ji Sung, Kim Jung Woo, Park Chu Young, Lee Young Pyo, Lee Jung Soo, Ki Sung Yong, Lee Chung Yong, Yeom Ki Hun.

Peatreener: Jung Moo Huh

Kreeka: Alexandros Tzorvas, Giourkas Seitaridis, Alexandros Tziolis, Georgios Samaras, Avraam Papadopoulos, Angelos Charisteas, Giorgos Karagounis, Loukas Vyntra, Vasilis Torosidis, Theofanis Gekas, Kostas Katsouranis.Peatreener: Otto Rehhagel

Mängu käik (Lõuna-Korea - Kreeka 2:0):

1. POOLAEG

Lõuna-Korea meeskond pani palli mängu.

2. minut - Kreeka koondise esimene nurgalöök ja kohe väga terav olukord.

7. minut - Korea ette 1:0! Nurgalöögi juurest antud karistuslöögi kõksab jalaga sisse kaitsja Jung Soo Lee. 30-aastane Lee mängib klubijalgpalli Jaapanis (Kashima Antlers). Koondises seni 25 mängu ja 2 väravat.

9. minut - Kreekal kasutada mängu teine nurgalöök.

15. minut - Lõuna-Korea ründaja ohtlik läbiminek, mis lõppes kukkumisega kreeklaste karistusalas. Penaltit siiski ei antud.

17. minut - Kreeka kolmas nurgalöök ja kohe tuli ka neljas otsa. Karagounis neid nurgalööke annab, aga seni suhteliselt ebaõnnestunult.

22. minut - Kreeka sai juba viienda nurgalöögi. Aga ei tõuse nendest tulu.

28. minut - Korealased jätavad kasutamata fantastilise võimaluse eduseisu duubeldamiseks. Kreeklased päästab halvimast väravavaht Tzorvas. Korea saab olukorra järgselt esimese nurgalöögi.

33. minut - Kreeklaste kuues nurgalöök. Endiselt ei midagi, Karagounis annab järjekindlalt ette posti, aga peavõitlused võidab järjekindlalt Lõuna-Korea meeskond.

40. minut - viimastel minutitel midagi ohtlikku sündinud pole.

44. minut - Korea väravavaht oli raskustes palli püüdmisega, kuna päike särab otse silma. Tekkis päris ärev moment ja kreeklased olid väravale üsna lähedal.

Poolaeg lõppes Lõuna-Korea 1:0 eduseisul.

2. POOLAEG

Kreeklased vahetasid platsilt ära kapteni Giorgos Karagounise!

52. minut - Korea ees 2:0! Skoori teeb Manchester Unitedi mängumees, Korea meeskonna kapten Ji Sung Park. Park peab täna koondises 89. mängu ja lõi oma 13. värava.

56. minut - esimene kollase kaardi saab kohtumises Kreeka kaitsja Vasileios Torosidis.

61. minut - Kreeklased on ära teinud kõik kolm vahetust. Karagounise kõrval võeti välja ka Georgios Samaras ja Angelos Charisteas.

63. minut - Lõuna-Korea mängija pääseb täiesti vabalt värava eest peaga löögile. Läheb üle, aga võimalus oli hea.

68. minut - Charistease asemel mängu sekkunud Pantelis Kapetanos on aktsioonis vastaste värava all. Käärlöök läheb siiski kõrgelt üle värava.

70. minut - Kreeklased on saanud päris hea surve. Karistusala keskelt pääseb löögile Dimitrios Salpingidis.

71. minut - Kreeklased teenivad teisel poolajal esimese nurgalöögi.

72. minut - Kohe teine nurgalöök otsa.

73. minut - Veel üks nurgalöök. Pikkade pallidega mängima hakanud Kreeka survestab kõvasti.

74. minut - Korea teeb esimese vahetuse. Mängupilt vajab korrastamist.

76. minut - Kreekale lühikese ajaga neljas nurgalöök. Värava ees tekib segadus, kus apelleeritakse, et keegi korealastest mängis käega. Kohtunik fikseerib aga täiesti õiglaselt suluseisu.

81. minut - Theofanis Gekas pani karistusala keskelt korraliku vasaku jala löögi. Aga korealaste väravavaht on tasemel. Kreeklastel kohe nurgalöök otsa.

83. minut - Kaks nurgalööki järjest Lõuna-Koreal.

86. minut - Lõuna-Korea terav rünnak ja väga vähe jäi puudu, et tablool ilutseks numbriks 3:0. Korea terav nurgalöök veel otsa.

Kreeklastel avanevad veel mõned enam-vähem võimalused, aga suuremat tulu sellest ei tõuse.

Kohtumine lõppes Lõuna-Korea võiduga 2:0.