Kogu Islandi koondise treenerite tiim jääb tänasest Belgia mängust eemale


Kogu Islandi koondise treenerite tiim jääb tänasest Belgia mängust eemale
Erik HamrenFoto: REUTERS/SCANPIX

Islandi jalgpallikoondise rootslasest loots Erik Hamren ja kogu tema treeneritetiim sunniti eile isolatsiooni jääma, mistõttu ei saa nad meeskonda juhendada tänaõhtuses Rahvuste liiga kohtumises Belgia vastu.

Islandi jalgpalliliit teatas teisipäeval treenerite tiimi isolatsioonist, kuna alaliidu peakorteris Reykjavikis andis üks inimene positiivse koroonaviiruseproovi. Ühtegi mängijat see juhtum ei puuduta, mistõttu tänane mäng ohus ei ole.

Islandi A-koondise juhendamise võtavad tänases mängus üle U21 koondise peatreener Arnar Þór Viðarsson, U17 koondise peatreener Davíð Snorri Jónasson ning väravavahte juhendab U19 naiste koondise peatreener Þórður Þórðarson. Ülejäänud treeneritiimi liikmed mehitatakse naiste A-koondise ning meeste ja naiste noortekoondiste taustajõududega.

Island on hetkel A-divisjoni 2. grupi viimasel kohal, olles kaotanud kõik kolm matši. Inglismaa juhib alagruppi 7 punktiga, Belgia on teine (6) ja Taani kolmas (4).

Islandi ja Belgia kohtumine algab Reykjavikis Eesti aja järgi kell 21.45.

Üle Euroopa peetakse täna 20 Rahvuste liiga kohtumist, millest vaid kaks (Soome - Iirimaa ja Leedu - Albaania) algavad kell 19. Kõik ülejäänud matšid saavad avavile kolmveerand kümme.

Futboliit (talgpall)