Augsburgile sai saatuslikuks avapoolajal sisse lastud eksimused, kui 33. ja 35. minutil leidsid värava üles Hoffenheimis laenul olev Schalke mängija Adam Szalai ja Norra koondislane Tarik Elyounouss.

Kuigi Klavani koduklubi ei jätnud jonni, domineeris kohtumist pigem kodus mänginud Hoffenheim, kes suutis Augsburgi värava alla murda rohkem.

Klavan mängis kogu kohtumise, tehes ühe vea ja pealelöögi, mis Augsburgi kahjuks ei aidanud. Järgmises voorus kohtub Augsburg kodus Dortmundi Borussiaga.

Eesti koondise ründaja Sergei Zenjovi meeskond FC Blackpool sai juba neljanda järjestikuse kaotuse, kui jäi 0:1 alla Wigan Athleticule. Wigani ainsa värava lõi 35. minutil Oriol Riera.

Zenjov kuulus küll algkoosseisu, kuid eestlane teenis kollase kaardi üsna kiirelt ja võeti välja 66. minutil. Blackpool jätkab esiliiga punase laterna rollis avamata punktiarvega, kuigi lisaks neile pole veel võiduarvet suutnud avada ka väärika ajalooga klubi Fulham.