Jalgpallitäht Arjen Robben pidi koroonaviiruse tõttu üle elama mitu kriitilist päeva

 (12)
Arjen Robben koos perekonnaga.
Arjen Robben koos perekonnaga.Foto: Petra SchÒ.¶nberger via www.imago-images.de, imago images/Future Image/Scanpix

Endine Hollandi jalgpallitäht Arjen Robben avalikustas, et koroonaviirus on tõsiseid probleeme tekitanud ka tema perekonnas. Viirusega nakatus tema abikaasa Bernadien, kellel tekkisid ka tõsised Covid-19 haigussümptomid, täpsemalt vaevasid endise jalgpalluri abikaasat hingamisraskused.

„Kõige keerulisem olukord tekkis hingamisega. Ta tundis rinna peal survet. See ei olnud hea tunne,“ rääkis Robben Saksamaa ajalehele Bild. „See kõik kestab kaua. See ei lähe ühe või kahe päevaga üle. Mul on väga hea meel, et asjad ei läinud väga hulluks.“

„Õnneks on meil väga head sõbrad, kes meid aitasid. See oli siiski väga kummaline olukord. Meil on ka koer, kellega ei tohtinud me isegi metsa minna. Seetõttu käisid meie sõbrad temaga jalutamas,“ lisas Robben.

Nüüdseks 36-aastane Robben lõpetas profikarjääri eelmisel aastal. Suurema osa karjäärist veetis ta Müncheni Bayernis (2009 – 2019). Enne seda kuulus ta Gröningeni, PSV, Londoni Chelsea ja Madridi Reali ridadesse.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Futboliit (talgpall)