Jalgpalli maailmameister: mul võiks olla parem karjäär, aga mulle meeldib liiga palju naistega väljas käia ja süüa

 (15)
Jalgpalli maailmameister: mul võiks olla parem karjäär, aga mulle meeldib liiga palju naistega väljas käia ja süüa
Pamela Anderson ja Adil RamiVAN DER HASSELT / AFP

2018. aastal Prantsusmaa jalgpallikoondisega maailmameistriks tulnud Adil Rami (34) sõnas, et tema karjäär oleks võinud kujuneda hoopis edukamaks, kui ta oleks viitsinud rohkem pingutada.

Septembris Portugali kõrgliigas palliva Boavistaga liituv Rami annab peagi välja enda elulooraamatu, kus ta kirjeldab nii enda karjääri kui värvikat eraelu, muu hulgas suhet kuulsa näitleja Pamela Andersoniga.

"Mul võiks olla parem karjäär, kui mul oleks parem elustiil olnud," rääkis Rami Portugali meediale. "Liiga palju väljas käimisi, liiga palju naisi ning ma ei jälginud enda kaalu. Minu suurimaks probleemiks oli toit."

"Ma armastan süüa. Sellest on kahju, sest kui olen 100% füüsiliselt terve, ei suuda ükski ründaja mind hirmutada," lisas keskkaitsja.

Karjääri lõpuossa jõudnud prantslane on jõudnud aastate jooksul mängida sellistes suurklubides nagu Milan, Valencia, Sevilla ja Marseille. Ta on tulnud korra Prantsusmaa meistriks Lille'i ridades ja Sevillaga korra Euroopa liiga võitjaks. Tunamullu võitis ta Prantsusmaa koondisega MM-tiitli.

Futboliit (talgpall)