Insuldist taastunud Cristiano Ronaldo ema pääses haiglast välja

 (6)
Insuldist taastunud Cristiano Ronaldo ema pääses haiglast välja
Cristiano Ronaldo koos ema Maria Dolorese ja poja RonaldogaGERARD JULIEN/AFP

Märtsi alguses insuldi saanud Portugali tähtmängija Cristiano Ronaldo ema Maria Dolores dos Santos Aveiro on raskest terviserikkest piisavalt taastunud ning pääses laupäeval haiglast koju.

65-aastane portugallane viidi Funchali linna haiglasse ööl vastu 3. märtsi.

"Mul on vedanud, et mul on võimalus elada ja armastada oma perekonda," kirjutas jalgpallitähe ema sotsiaalmeedias. "Tänan kõiki toetuse eest. Need on olnud väga rasked päevad, mis on aga sisaldanud võitlust ja võitu. Nüüd olen kodus koos oma perekonnaga. Kõik saab korda."

Juventuse tähtmängija Ronaldo on hetkel samuti Portugalis pere juures. Koroonaviiruse pandeemia ning sellega seoses kehtestatud reisipiirangute tõttu pole teada, millal ta Itaaliasse meeskonna juurde naasta saab ning millal hooaeg üldse jätkub. Itaalia spordiminister Vincenzo Spadafora avaldas hiljuti lootust, et Serie A hooaeg võiks jätkuda 3. mail.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)