Suurte jalgpalliriikide omavahelisi heitluse peeti aga veel. Argentina suutis Manchesteris toimunud kohtumises 2:0 alistada Itaalia. Vigastatud Lionel Messita mänginud argentiinlaste ridades tegid skoori Ever Banega 75. ja Manuel Lanzini 85. minutil.

Kahe viimase maailmameistri ehk Saksamaa ja Hispaania vastasseisus jäi lõppskoor 1:1 viiki. Düsseldorfis toimunud kohtumises viis Rodrigo 6. minutil Hispaania ette, kuid 35. minutil tõi Thomas Müller tabloole viigi.

Euroopa suurtest vutiriikidest pidi kaotuse vastu võtma Prantsusmaa, kes jäi koduplatsil 2:3 alla Kolumbiale.

Olivier Giroud viis prantslased 11. minutil juhtima ning 26. minutil suurendas nende eduseisu Thomas Lemar, kuid Luis Murieli 28., Radamel Falcao 62. ja Juan Quintero 85. minuti tabamused tõid võidu kolumbialastele.