Inglased jäid kodus Sloveenia vastu küll Jordan Hendersoni 57. minuti omaväravast kaotusseisu, ent Wayne Rooney täpne penalti ning Danny Welbecki kaks tabamust tõid Roy Hodgsoni hoolealustele 3:1 võidu.

Šveits teenis kodus 4:0 võidu Leedu üle. Ka selles kohtumises sündisid kõik neli väravat alles teisel poolajal, kui täpsed olid Josip Drmic, Fabian Lukas Schär ja Xherdan Shaqiri (2).

E-alagruppi juhib nelja vooru järel täisedu ehk 12 punktiga Inglismaa, teist kuni neljandat kohta jagavad 6 punktiga Sloveenia, Šveits ja Leedu. Eile 0:0 viigi San Marinoga teinud Eesti on 4 punktiga viies ja meie eilne vastane 1 punktiga kuues.

Õhtu suurim üllatus tuli aga Austriast, kus kodumeeskond sai 1:0 võidu Venemaa üle. Kohtumise ainsa värava lõi Rubin Okotie suluseisust.

Austria kerkis ka G-alagrupi liidriks, olles kogunud 10 punkti. Järgnevad eile Montenegroga 1:1 viigi teinud Rootsi 6 ning Venemaa ja Montenegro 5 punktiga. Liechtenstein on 4 punktiga viies ja Moldova 1 punktiga kuues.