Inglise jalgpalliklubi lennuk tegi hädamaandumise

 (2)
Inglise jalgpalliklubi lennuk tegi hädamaandumise
Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigaklubi Fulhami meeskond, kes naases neljapäeval treeninglaagrist Portugalis, pääses ehmatusega olukorrast, kus neid kandnud lennuk oli sunnitud tegema hädamaandumise, kirjutab ESPN Soccernet.

Portugalist õhku tõusnud lennuki telik ei tulnud õhus olles sisse tagasi ning nii oligi lennuk sunnitud lennuväljale tagasi pöörduma. Fulhami mängijad pidid seejärel mitu tundi järgmist lendu ootama, kuid lõppkokkuvõttes lahenes asi ilma suuremate kaotusteta, kirjutab soccernet.ee

"Sooviksin tänada lennuki meeskonda, kes säilitas raskes olukorras vähemalt näiliselt rahu," kommenteeris meeskonna peatreener Mark Hughes. "Nagu meile pärast seletati, oli olukord tõsine, aga õnneks ei näidatud seda meile välja - meil on meeskonnas mõned mängijad, kes kardavad lendamist."

Hoolimata intsidendist jäi Hughes laagriga üldjoontes rahule. "Olen sellist tüüpi laagreid hooaja keskel korraldanud igas klubis, kus ma olen viibinud ning alati on sellel olnud kasulik mõju. Mängijad puhkasid, mängisid golfi, käisid paadisõitudel ning kalal. Usun, et selline vaheldus tuleb meile ka sellel korral ainult kasuks."

Futboliit (talgpall)