Ibrahimovic tegi koroonaviiruse ohvritele suure annetuse: kui viirus ei tule Zlatani juurde, läheb Zlatan viiruse juurde!

 (16)
Zlatan Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimovic Foto: Jonathan Moscrop, ZUMA PRESS/Scanpix

Rootsi jalgpallitäht Zlatan Ibrahimovic tegi Itaalias koroonaviirusse nakatunud inimeste toetuseks kaks 50 000 euro suurust annetust.

"Itaalia on mulle alati niivõrd palju andnud ja sel dramaatilisel hetkel tahan ma midagi tagasi anda riigile, mida ma väga armastan," teatas AC Milani klubis mängiv Ibrahimovic.

"Lööme kõik koos viiruse tagasi ja võidame selle mängu!" jätkas jalgpallitäht oma üleskutset. Ründetäht ootab nüüd annetusi ka oma ametivendadelt.

Ja selleks, et tema sõnavõtt meenutaks ikka Ibrahimovici, teatas rootslane veel: "Ja pidage meeles: kui viirus ei tule Zlatani juurde, läheb Zlatan viiruse juurde!"

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)