Hollandi tähtmängija: Ronaldo palus, et ma Juventusega liituksin

 (17)
Hollandi tähtmängija: Ronaldo palus, et ma Juventusega liituksin
Cristiano Ronaldo ja Matthijs de Ligt palli eest võitlemasFoto: Martin Meissner, AP/Scanpix

Hollandi jalgpallikoondise keskkaitsja Matthijs de Ligt avaldas, mida Portugali ründetäht Cristiano Ronaldo noorele hollandlasele pärast UEFA Rahvuste liiga finaali ütles.

Eile õhtul peeti Portugalis UEFA Rahvuste liiga finaal, kus võõrustajamaa Portugal alistas 1:0 Hollandi. Pärast kohtumist nähti, kuidas Ronaldo ajas pikemalt juttu hollandlaste de Ligtiga.

"Ta palus, et ma Juventusega liituksin," sõnas de Ligt. "Ma ei saanud alguses täpselt arugi. Olin šokeeritud, aga siis hakkasin naerma ja ma ei vastanud talle lõpuks midagi."

"Koheselt pärast mängu polnud selline asi üldse mu mõtetes. Pärast kaotust olin loomulikult pettunud ja mõtted käisid ainult selle ümber."

19-aastasel Matthijs de Ligtil on selja taga suurepärane hooaeg, kui keskkaitsja aitas koduklubi Amsterdami Ajaxi Hollandi meistriks ja Meistrite Liiga poolfinaali. Kõigest 18-aastaselt klubi kapteniks tehtud de Ligti vastu tunnevad huvi mitmed suurklubid. Teda on seostatud muuhulgas nii Barcelona kui Manchester Cityga, ent esialgu de Ligt veel Ajaxist lahkumas pole.

Futboliit (talgpall)