Inglismaa pääses 11. minutil kahe Manchester Unitedi mängumehe suurepärase koostöö järel juhtima, kui Luke Shaw ülitäpne tsenderdus leidis värava eest Marcus Rashfordi, kes lükkas palli võrku.

Inglased said eduseisu nautida vaid kaks minutit, seejärel Saul Niguez viigistas. Kulus veel paarkümmend minutit ja siis viis Rodrigo Moreno inglaste pehme kaitsetöö järel hispaanlased 2:1 ette.

Teisel poolajal olid inglased selgelt üritavam pool, kuid päästvat viigiväravat neil lüüa ei õnnestunud. Parimad võimalused avanesid Rashfordil, kes pääses mängu viimase kümne minuti jooksul kahel korral hispaanlaste väravavahi David de Geaga silmitsi, kuid lõi mõlemal korral klubikaaslasele pihta.

Tegelikult lõid inglased lisaminutitel vahetusmehe Danny Welbecki esituses ka teise värava, kuid kohtunik vilistas selles olukorras De Gea vastu tehtud vea ega lugenud väravat.

Inglismaa avaväravat sepistada aidanud Shaw oli sunnitud 46. minutil platsilt lahkuma, sest Dani Carvajali küünarnukilöögi järel, mis tabas inglase pead, kaotas vasakkaitsja teadvuse.

Lisaks Inglismaale ja Hispaaniale kuulub A-divisjoni neljandasse alagruppi ka Horvaatia.