Finaalis olid samad meeskonnad mis eelmisel aastal Ukrainas ja Poolas toimunud täiskasvanute EM-il - Itaalia ja Hispaania. Viimased said väravatereohke kohtumise järel 4:2 võidu.

Hispaanlased viis 6. minutil juhtima Thiago, 10. minutil viigistas saapamaa poistest seisu Ciro Immobile. 32. minutil lõi 2:1 värava taas Thiago, kes 38. minutil ka penalti realiseeris - seis 3:1 ja Barcelona poolkaitsjalt juba kübaratrikk!

Tegemist oli muuseas esimese kübaratrikiga turniiri finaalide ajaloos pärast 1982. aastat, kui Pierre Littbarski tegi seda Lääne-Saksamaa - Inglismaa korduskohtumises, kirjutas uefa.com.

Penaltist sündis ka hispaanlaste 4:1 tabamus, värava autoriks Isco. 80. minutil lõi mängu viimaseks jäänud väravaks itaallane Fabio Borini.

Hispaanial on nüüd U-21 EM-ilt neli tiitlit. Itaalia käes on endiselt rekordilised viis tiitlit.