Gareth Bale annetas Walesi haiglale pool milonit naela

 (8)
Gareth Bale annetas Walesi haiglale pool milonit naela
Foto: PA Pictures/Scanpix

Madridi Reali jalgpallistaar Gareth Bale annetas Walesi ülikooli haiglale koroonaviirusega võitlemiseks 500 000 naelsterlingit (569 450 eurot).

"Tahan tänada kõiki NHS-is (Briti tervishoiuteenistus - toim) nende raske töö ja ohverduse eest selles kriisis," ütles Bale haigla Twitteri kontol avaldatud videos.

"Walesi ülikooli haiglal on minu südames tähtis koht. See on koht, kus ma sündisin ning see on mu perele, sõpradele ja laiemale kommuunile pakkunud suurt tuge. Mina ja mu pere tahame näidata oma toetust. Tehke ikka sama head tööd edasi. Suur tänu teile."

Kolmapäevase seisuga on Walesis tuvastatud 8000 koroonaviiruse juhtumit, surnud on 624 inimest.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)