Kreeka asus kohtumist juhtima 38. minutil, kui värava lõi Mavroudis Bougaidis. Avapoolaja lõpp kiskus aga pingeliseks, kui kreeklaste väravavaht Stefanos Kapino poolaja viimasel minutil punase kaardi sai ning inglastele penalti kinkis. Uus väravavaht Sokratis Dioudis suutis aga Robert Halli penalti püüda ning edu säilitada.

Inglaste viigivärav sündis 56. minutil, kui täpne oli Benik Afobe. Normaalaeg lõppeski 1:1 viigiseisul.

Lisaajal kinkis kreeklastele finaalpääsu 108. minutil Charalambos Lykogiannis.

Prantsusmaa läks tiitlikaitsjate vastu kohtumist 26. minutil Samuel Umtiti väravast juhtima. Hispaania viigistas alles teise poolaja 61. minutil, kui täpne oli Gerard Deulofeu. 78. minutil viis Paco Alcácer hispaanlased juhtima. Prantsusmaa viigivärav sündis alles normaalaja viimasel minutil, lööjaks taas Umtiti.

Lisaajal kallutas kaalukausi hispaanlaste poole taas Deulofeu, kes 112. minutil seisuks 3:2 lõi. 5 minutit hiljem saatis mängu penaltiseeriasse Paul Pogba.

Penaltiseerias tõrjus Hispaania väravavaht Kepa Arrizabalaga kaks prantslaste pealellööki.
PRANTSUSMAA - HISPAANIA: 3:3
Samuel Umtiti 26´, 90', Paul Pogba 117' - Gerard Deulofeu 61', 112', Paco Alcácer 78'