FOTOD | Rikkust ei ole vaja häbeneda: Cristiano Ronaldo käekella eest saaks terve hooaja üleval pidada Kalev/Cramot ja raha jääks veel ülegi

 (77)
Cristiano Ronaldo demonstreerimas enda ülikallit käekella.
Cristiano Ronaldo demonstreerimas enda ülikallit käekella.Foto: OLI SCARFF, AFP/Scanpix

Jalgpallistaar Cristiano Ronaldo on alati armastanud ilusaid ja edevaid asju. Sel nädalal astus ta avalikkuse ette uue ja eriti uhke käekellaga, mille hinnaks on umbes kaks miljonit eurot.

Ronaldo kandis sel nädalal toimunud pressikonverentsil Frank Mülleri käekella, mida kaunistavad 424 valget teemantit. Rahvusvahelise meedia hinnangul maksab säärane käekell umbes kaks miljonit eurot, kuid tõenäoliselt isegi rohkem.

Võrreldes varasema käekellaga tegi Ronaldo tõelise hüppe edasi. Varasemalt oli tema randmel umbes 150 000 eurot maksnud Jacob & Company haruldane käekell H24.

Kui Ronaldo uue käekella hinnaks on umbes kaks miljonit eurot, siis tasub meenutada, et BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond sai tänavuseks hooajaks kokku rekordilise eelarve, mis läheneb klubi presidendi Toomas Linamäe sõnul kahele miljonile eurole. Ehk Ronaldo käekella eest saaks terve hooaja üleval pidada Kalev/Cramo meeskonda ja raha jääks veel ülegi.

Cristiano Ronaldo uhke käekell. Foto: JASON CAIRNDUFF, Action Images via Reuters/Scanpix
Futboliit (talgpall)