FOTOD | Meistrite liiga finaalis väljakule jooksnud pesumodell üritas Copa Americal sama trikki, kuid sattus hoopis vangikongi

 (29)
Kinsey Wolanski Meistrite liiga finaalis.
Kinsey Wolanski Meistrite liiga finaalis.Foto: DeFodi.eu, via www.imago-images.de, Imagi Sport/DeFodi/Scanpix

Tänavuses jalgpalli Meistrite liiga finaalis väljakule jooksnud USA pesumodell Kinsey Wolanski üritas sama trikki ka Copa America esikohamängus. Brasiilia ja Peruu lahing sai peetud aga niimoodi, et Wolanski vaatas seda lõpuks trellide tagant.

Wolanski avaldas Instagramis, et ta lendas koos elukaaslase Vitali Zdorovetskiga Brasiiliasse ning neil õnnestus pühapäeval Rio de Janeiros ka staadionile pääseda.

Maracana väravatest saadi sisse tänu maskeeringutele, kuid seal jäädi ikkagi vahele. Wolanski sõnul kargas Zdorovetskile korraga turja koguni 20 turvameest. Sealt edasi läks sõit vangikongi.

„Copa America oli meie jaoks ebaõnnestumine... Detailidest räägime hiljem. Praegu oleme vanglas,“ kirjutas Wolanski esmalt.

„Tuleb tunnistada, et Copa America võitis sel korral. Siiski oli juba üritamine suur seiklus,“ kirjutas Wolanski Instagramis ning lisas, et praeguseks nauditakse Brasiilia võlusid juba väljaspool vanglamüüre.

Selliste maskeeringutega tegutsesid Wolanski ja Zdorovetski Rio de Janeiros:

Futboliit (talgpall)