Kodumeeskond alustas mängu tegelikult hästi, sest 22. minutil viis Madridi Reali keskkaitsja Raphael Varane täpse pealöögiga prantslased juhtima.

41. minutil õnnestus Brasiilial viigistada, kui Barbosa de Oliveira mängis värava alla vabaks Oscari, kes palli Steve Mandanda jalgade vahelt väravasse saatis.

Dunga juhendatava meeskonna võiduvärav sündis 57. minutil, mil Neymar terava nurga alt täpse löögiga palli posti kõrvale väravasse saatis. Tegu oli Neymari kaheksanda väravaga viimases seitsmes kohtumises koondise eest.

Lõppseisuks vormistas 3:1 Luiz Gustavo, kes nurgalöögi ajal kõige kõrgemale kerkis ja palli peaga väravasse suunas. Erinevalt Neymarist pole Gustavo koondise eest väga tihti täpne olnud - 33 mängu peale oli see alles tema teine tabamus.

Mängu olid vaatamas teiste seas sellised legendid nagu Zinedine Zidane, Thierry Henry, Marcel Desailly, Patrice Vieira ja Luis Ronaldo. Kohal oli ka Prantsusmaa president Francois Hollande.