Eile toimunud kohtumine oli Prantsusmaa vuti esimene mäng pärast aprillis katkestatud hooaega. Neymar lõi Pariisi 1:0 võidumängus ainsa värava juba 14. minutil. Mõlema meeskonna jaoks tuli halb uudis aga 31. mänguminutil, kui Etienne´i mängija Loic Perrin tegi PSG ründajale Mbappele raske vea. Perrin sai punase, Mbappe lahkus väljakult pisarates.

Mbappe vigastus seab kahtluse alla, kas meeskonna ründetuus on võimeline osalema oma tiimi eest Meistrite liiga veerandfinaalis Itaalia klubi Atalanta vastu.

PSG jaoks on Mbappe vigastus halb uudis, sest 21-aastane mees on tiimi ründeliini üks põhilisi jõude. Selle hooaja 33 kohtumises on prantslane löönud lausa 29 väravat.
“Kõik, kes nägid seda viga, muretseksid ta pärast,” ütles PSG peatreener Thomas Tuchel.

Neymari värav tõi meeeskonnale nende ajaloo 13. Prantsusmaa karika.