Endine Levadia mängumees liitub Euroopa tippklubiga?


Jalgpall Sillamae Kalev vs Levadia Tallinn 15.10.2016
Anton Mirantšuk 2016. aastalFoto: Sergei Stepanov, NPA

2016. aastal Tallinna Levadias laenul olnud 24-aastane venelane Anton Mirantšuk on jõudnud mitme Euroopa tippklubi huviorbiiti, kirjutab Venemaa väljaanne Sport-Express.

Portaali teatel tunnevad mitmed Euroopa suurklubid huvi nii Antoni kui tema kaksikvenna Aleksei Mirantšuki teenete vastu. Vennad kuuluvad praegu Venemaa hiiu Moskva Lokomotiivi ridadesse. Kui Aleksei on veetnud kogu profikarjääri Lokomotiivis, siis Anton Mirantšuk veetis 2016. aasta laenul Levadias. Premium liigas jäi mehe arvele 30 mänguga 14 tabamust.

Vendade vastu on näidanud huvi üles teiste hulgas Hispaania kõrgliigaklubi Sevilla ja Itaalia meeskonnad AS Roma ja AC Milan. Mullu talvel tegi Milan ka Aleksei Mirantšukile pakkumise laenulepingu alusel nendega liituda. Venelased ise näevad esimese variandina Sevillat.

Ründava poolkaitsja Anton Mirantšuki arvel on tänavuse hooajaga Lokomotiivis 12 kohtumisega kaks väravat ning üks resultatiivne sööt. Samal positsioonil mängiv kaksikvend on 24 kohtumisega sahistanud võrku üheksa korda ja jaganud viis tulemuslikku söötu.

Futboliit (talgpall)