Saksamaa väravad lõid 48. minutil Marcel Halstenberg ja 90+2. minutil Serge Gnabry.

C-grupi tabeliseis:

E-grupis mängis Horvaatia võõrsil Aserbaidžaaniga 1:1 viiki, aga jätkab grupi liidrina. Ungari kaotas kodus Slovakkiale 1:2.
E-grupi tabeliseis:

G-grupis jätkas kaotustelainel Läti, kodus jäädi 0:2 alla Põhja-Makedooniale. Poola ja Austria tegid 0:0 viigi, Sloveenia oli kodus 3:2 üle Iisraelist.
G-grupi tabeliseis:

I-grupis pääses Venemaa kodus Kasahstani käest alles viimastel minutitel. 89. minutil suutis brasiillasest kaitsja Mario Fernandes siiski pärast Aleksandr Golvini karistuslööki palli peaga väravasse lüüa. Tulemusega 1:0 mäng lõppeski.

Belgia oli võõrsil 4:0 üle Šotimaast. Kevin de Bruyune arvele jäi kolm väravasöötu, 82. minutil sai ta ka ise tabamuse kirja. Ülejäänud Belgia väravad lõid Romelu Lukaku, Thomas Vermaelen ja Toby Alderweireld.